Čo je nové vo svete drum and bassu?

nanet

Na začiatok tu máme mladučkú dvojku, ktorá si hovorí Ekko and Sidetrack z austrálskeho Perthu, ktorá vydáva na značke VIPER svoj debutový release pod názvom  Alone Without You/ AM PM. Doteraz sa ocitli ešte na dvoch releasoch, taktiež pod Viper Recordings /headroom EP part 6 a Drum and Bass  Summer Slammers 2014/. Sme presvedčení, že o tejto dvojici budeme ešte budúci rok veľa počuť , veď zvážte sami …Alone Without You / AMPM .

 

Meno Frankee už pravdepodobne netreba predstavovať žiadnemu fanúšikovi lámaných beatov. Pred pár dňami, konkrétne 02.10.2015 mu vyšiel novučičký release s názvom DOWNTOWN / POWER v spolupráci so Simonom Franksom.  Downtown feat. Simon Franks/ POWER.

 

Piateho októbra uzrel svetlo sveta release z labelu Blendits Audio pod rovnomenným názvom Blendids Audio Reflection vol. 1 /. Táto kompilácia zahŕňa 15 trackov, ktoré vyšli po dobu dvoch rokov od vzniku a trvania tejto značky. Určite si príde na svoje nejedno fajnové ucho :) Tracky sú rôznorodé a spájajú sa v nich hlboké, temné línie s tými jemnejšími. Od nás má hodnotenie 10/10. Blendids Audio Reflection vol. 1

 

V neposlednom rade nájdeme aj niečo pre fanúšikov NEURO krvnej skupiny. Piateho októbra tiež porodil C4C Recordings EPčko od Machine Code s názvom COUNTERBALANCE, na ktorom sa v spolupráci  objavili aj páni ako CZA, Coppa a Cause 4 Concern. Nezostáva nič iné ako pogratulovať rodičom a zaželať veľký úspech ich novému potomkovi. COUNTERBALANCE.

 

KRAKOTA je ďalší pán na holenie, ktorý taktiež v posledných dňoch vhodil do obehu svoje novučké  EP. Volá sa CITADELS a vyšlo pod hlavičkou HOSPITAL RECORDS. Soskaj fajnotky, vravím ti dobre! CITADELS.

 

Ďalší chronický známy pán je BREAK. Jeho Simple Times EP vydané na Symetry Recordings koluje už štvrtý deň po svete. Svoju účasť na ňom potvrdili postavičky ako Kyo, Xtrah a DLR. Väčšinu práce však odviedol sám majster BREAK a o tom, že to naozaj stálo zato sa presvedčíš práve teraz a tu.  BREAK – Simpler Times EP Sampler jedna///BREAK – Simpler Times EP Sampler dva .

 

A na záver ešte niečo z domova! Tento týždeň “píščanská partička” pozostávajúca z ľudí: Ero Drummer, M.Bass a Changing Faces v spolupráci s Bangta Rights navarili na mieru EPčko s názvom Zero Gravity na anglickom Serotone Recordings. Teda chutnajte girls and boys. ZERO GRAVITY EP

 

Edit by Becca (uf :D )

6 október 2015 Novinky

Facebook