Čo je nové vo svete drum and bassu ?

Čo je nové vo svete drum and bassu ?

Talianaské duo Hallucinator, ktoré tvorí a hráva spolu od roku 2007 sa predstavilo na Slovensku už veľakrát. Ich nový album s názvom The New World Disorder vydali na portugalskom vydavateľstve Yellow Stripe Recs. Album má 11 trackov a nechýbajú na ňom ani spolupráce s Counterstrikeom, C-Netikom, Coohom alebo MC Coppaom. Naša prvá novinka, vážení!

TU

Michael Bräuninger a.k.a Misanthrop je producent, DJ  a taktiež spoluvlastník vydavateľstva Neosignal s Phaceom, aktuálne pôsobiaci v Hamburgu. Jeho začiatku siahajú do roku 2002, kedy začal vydávať na nemeckých vydavateľstvách Giana Brotherz a Basswerk. Na RAM Records vydáva svoje premierové Collapse EP.

TU

RAM Records vpustil do sveta rovno 2 releases v jeden deň. Druhý je v podaní Audia a jeho EP, na ktorom nachádzame tracky ako Shatterdome či 2 stroke . Audiov vymakaný set sme si všetci vychutnali na SOLID Open Air, v ktorom už vtedy odzneli oba tracky.

TU

Našu poslednú novinku dnes prináša Belgičan Alix Perez a jeho nový track Recall & Reflect, ktorý viackrát zaznel na legendárnom SUN AND BASS len pred pár dňami. Alix Perez dnes pôsobiaci v Británii je momentálne považovaný za jedného z najinovatívnejších producentov vo svete súčasného drum and bassu. Na začiatku svojej kariéry sa venoval prevažne liquidu, no neskôr nasledovali deepovejšie a rollerovejšie produkcie na labeloch Shogun, Metalheazd alebo Audio Tactics. Prostredníctvom vydavateľstva Exit Records momentálne vydáva svoje druhé dielo s názvom Recall & Reflect EP, ktoré je zmesou inteligent – soulful a deep drum and bassu.

TU

Edit by Becca

22 september 2015 Novinky

Facebook