S PRÍCHODOM NOVÉHO ROKA PRINÁŠAME [[[TRIDENT ON TOUR 2015!

S PRÍCHODOM NOVÉHO ROKA PRINÁŠAME [[[TRIDENT ON TOUR 2015!

V prvom rade by sme vám chceli popriať úspešný nový rok a veľa hudobných zážitkov. Na známosť dávame, že začiatkom nového roka odštartujeme pre vás projekt s názvom “Trident On Tour 2015″.

Legendárnu d&b párty tentokrát môžete zažiť aj vo svojom klube, vo svojom meste s pestrým výberom headliners Djs z Českej a Slovenskej republiky a Djs patriacich pod [[[Trident crew (sekcia “Artisti”). Projekt je založený na vzájomnej podpore promotérov a [[[Trident crew so šancou zviditeľniť svoju párty, svoj klub pomocou našich internetových kanálov k čomu patrí ešte mnoho ďalších extravýhod prináležiacich promotérom. V prípade vážneho záujmu sa môžete informovať o podmienkach spolupráce u Dja Kata alebo u Djky Beaty, ktorý Vám ochotne zašlú dokumenty s potrebnými informáciami. Cieľom projektu je podporovať kvalitný d&b hraný u nás aj v Česku prezentovaný pravými talentovanými umelcami, zviditeľniť, šíriť a obohacovať Djskú scénu o eventy a hudobné zážitky.


Subtension-210x315V poradí prvým mestom, v ktorom otvoríme sezónu [[[Trident On Tour 2015 je ŽILINA. Všetko sa odohrá v známom klube ENJOY na Mariánskom námestí. Táto akcia je zároveň warm-upom na LET IT SNOW 2015, tu si môžete zakúpiť lístky od [[[Trident Djs samozrejme! Hlavným headlinerom noci v Žiline je slovenský producent SUBTENSION, ktorého pálky vychádzajú na labeloch ako Renegade Hardware, Invisible recordings. Áno, spolu s Trilom sa dostali na najznámejšie neuro labely, preto si nenechajte ujsť  massívny neurodeepový zvuk z jeho produkčnej dielne. Support mu budú robiť chlapci z [[[Trident crew konkrétne DJ GEŠI, Dj PAPLON, Dj MALY a novoprijatý člen Dj RAMIREZ pochádzajúci z Martina. Očakávajte ťažký náklad neurofunkových, deepových a iných odnoží d&b. Tešíme sa na Vás!

Facebook udalosť: TU

10868175_974704095892051_8853468695968856395_n

2604010_lplus dromskV poradí druhá party sa koná v JASNEJ v hoteli Liptov. Táto akcia je taktiež warm-upom na LET IT SNOW 2015, takže tiež si tu môžete zakúpiť lupene! Medzi hlavných headlinerov patrí Dj L PLUS a Dj KATO. Larryho Plusa netreba taktiež spolu s jedným s otcov slovenského dnb Katom zvlášť predstavovať. Larry vydáva pálky pod labelom Technique recordings sídliacom v Uk, takže patrí k tým talentovaným producentom, ktorí prerazili aj za more. Support im budú robiť chalani z [[[Trident crew Dj KUKURICA, Dj a producent ERO DRUMMER spolu s M.BASSom, jediná ženská krv Djka BEATY, Dj CONECTDj MALY a o vokálny support sa postará verbal skiller MC BRUSH. Všetci Ste vítaní na prekrásnom mieste, čakajte skvelú atmosféru, ktorú sme pre Vás vytvorili už neraz.

Facebook udalosť: TU

1495343_657981150989386_204300960208003924_o

stiahnuťTretí naplánovaný februárový event tohto projektu sa odohrá v NITRE  v priestoroch Novej pekárne v spolupráci s BASEMENT crew. Ako hlavný headliner tejto noci sa predstaví NO MONEY aka TOPSPIN z Českej republiky. Chalani patria k prvotinám českého d&b producentského balíčku. Support budú robiť Dj KATO a Djka BEATY, preto si nenechajte ujsť čo predvedie toto originálne partnerské duo v svojom hracom čase priatelia. Bude to nářez ako sa patrí. K lámaným beatom prispejú svojimi Djskými setmy aj Dji MIKRO & CUKER, Dj ROSSYEBALL a Dj METH. O skvelej atmosfére Vás mohla presvedčiť aj posledná Basementka, ktorá roztancovala nejedného dnbstepera na parkete. Tešíme sa na vás!

Facebook udalosť: TU

nitra tot 2015 februarTak ešte raz priatelia, šťastný nový rok praje [[[Trident Crew!!!

31 december 2014 Novinky

Facebook