DRUM&BASSARENA NIGHT S BAD COMPANY A S A.M.C. UŽ TENTO PIATOK!!!

DRUM&BASSARENA NIGHT S BAD COMPANY A S A.M.C. UŽ TENTO PIATOK!!!

Už tento piatok 10. októbra sa bude konať v bratislavskom klube LOFT druhá edícia Drum&BassArena Night s legendárnou skupinou Bad Company a s najrýchlejšie mixujúcim djom na d&b scéne A.M.C.! Ako prvého si predstavíme člena z Bad Company, Dj Maldini, ktorí doplachtí z Veľkej Británie.

bad companyBad Company bola britská drum&bassová skupina, ktorú tvorili štyria producenti Dan Stein (Fresh, Absolute Zero), Darren White (D-Bridge), Jason Maldini (Maldini) a Michael Wojcicki (Vegas). Skupina vznikla v roku 1998 spojením týchto osobností a do popredia sa dostali v tom istom roku so singlom „The Nine“ / „The Bridge“ (BCR001). Dj Maldini (druhý sprava) nás poctí svojou návštevou a môžete sa nič iné ako tešiť na jeho doslova vyskillované sety, v ktorých cítiť roky skúseností. A tu je videopozvánka od samotného Maldiniho. TU


 

amcA.M.C. aka Alex Mark Calvert je britský DJ a producent úzko spätý s komunitou D&BArena, ktorá ho objavila a ktorej rezidentom sa stal za relatívne krátky čas. V roku 2010 vyhral Best Live Set britskej D&BTV, čo zopakoval aj v nasledujúcom roku a navyše pridal aj víťazstvo ako Newcomer DJ 2011. Je majstrom hracej techniky, ktorá si vyžaduje kvantá hodín tréningu a ktorej popularita sa odzrkadluje na danceflooroch v Británii aj v zahraničí. V roku 2011 založil svoj vlastný label Titan Records, ktorý zastrešuje a vydáva rôzne štýly d&b na scéne. Napriek tomu, že sa Alex momentálne sústredí najmä na produkciu, zameranie ostáva hlavne na jeho dj setoch. Takže dychvyrážajúce double a triple-dropy, speed mixing a kombinácia klasiky  s dubplate-mi. Nie je pochýb o tom, že Vám padne sánka, keď budete svedkami toho, čo dokáže tento pánko za mixpultom.

Popri zahraničných hviezdach vystúpia samozrejme aj tie naše. Z neďalekých Čiech k nám pricestuje odprezentovať svoj set Bifidus Aktif, ktoré môžeme vydávať na tých najväčších d&b eventoch v okolí. O support sa postará aj Bratislavská dvojka Aircross z N2K crew, ktorí nám zanechali odkaz v podobe videopozvánky na túto akciu. TUĎalší v poradí je nám už veľmi dobre známy Dj Kato, director trident.sk a letitroll.sk. Z Bassmision crew docestuje vinylmajster Dj Byto, ktorý je naďalej verný hraniu z vinylov bez použitia softwaru a patrí k tým najchytrejším za mixpultom.


DRINK HEADLINERI!

d-ba-2nd-drinky na vyber loftOkrem hudobných hviezd na Vás čakajú tento piatok na D&BARENA Night headlineri, aj vo forme akciových drinkov za super ceny. Dva miešané nápoje s haluzným názvom, budú za skvelé 1€, ale pozor, iba do 22:30. Takže objednávajte drinky čo najskôr!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 ČASOVÝ LINE-UP!

Predstavujeme Vám časový line-up D&BArena Night 2nd edition Slovakia! Navyše pre tých, ktorí sa nemôžu zúčastniť akcie, bude prebiehať live stream na live.breakbeat.co.uk. arena 2014 loft ba maldini

 


VSTUPENKY TAKMER VYPREDANÉ!

vstup takmer vypredanyPozor, tie najlepšie vstupenky sú už pomaly na odchode, takže rýchlo objednávajte. Z VIP ticketov zostáva posledných 10ks a z GOLD VIP (all inclusive) už len 4ks ticketov. Ak to chceš stihnúť, neváhaj!

 

 

 

VSTUPENKY:

Ticketportal: TU

Ukflife: TU

Info o vstupenkách: TU


Officiálne “kamenné” miesta, kde môžete zakúpiť vstupenky bez servisných poplatkov:

BÁNOVCE n. BEBRAVOU: WOOD PUB, Jesenského 8,

BRATISLAVA: ARSENAL INLINESHOP, 1. Mája,

 NITRA: BISTRO ŠMAK, Štefánikova trieda 2/3,

 PARTIZÁNSKE: RZ Bagetáreň, Autobusová stanica,

 PARTIZÁNSKE: AERO CAFE, letisko Malé Bielice,

 PRIEVIDZA: BOARD PARADISE, Oc Korzo,

 TOPOĽČANY: FUNSPORT, kpt. Jaroša 2A,

TRENČÍN: BOARD PARADISE, OC Laugaricio.

 

 

 

8 október 2014 Novinky

Facebook